(044) 391-11-40

Асортиментний напрямок


Компанія «Медфарком-Центр» пропонує великий асортимент лікарських засобів, предметів медичного призначення та біологічно – активних добавок для реалізації в аптеках і аптечних мережах.

 • Partner

  Санофи-авентис

  Корпорація була створена в грудні 2004 року шляхом злиття двох груп компаній: Санофі-Авентіс і Сінтелабо. Об’єднання фактично відбулося в результаті покупки компанією Санофі-Сінтелабо СА (Франція) контрольного пакета акцій Головної компанії Групи Авентіс. На сьогоднішній день Санофі-авентіс – одна із провідних фармацевтичних корпорацій світу. Вона представлена більш ніж у 100 країнах і налічує майже 100 000 співробітників, володіє одним з кращих портфелів субстанцій у всій фармацевтичної промисловості.

  Сайт компанії
 • Partner

  Фармак

  Провідна фармацевтична компанія, яка успішно і динамічно розвивається з моменту створення у 1925 році, впевнено займає провідне місце у фармацевтичній галузі України та добре відома за її межами. Компанія спрямовує свої зусилля на досягнення високих стандартів ефективності та якості продуктів.

  Сайт компанії
 • Partner

  Procter & Gamble

  Національний лідер серед компаній, що працюють у сфері товарів широкого вжитку. Сьогодні Procter & Gamble представляє на ринку України більше 40 торгівельних марок, включаючи такі добре відомі, як Ariel, Tide, PantenePro-V, Safeguard, Camay, Pampers, Always, Tampax, Blend-a-med, Wella, Londa, Gala, Shandy, Gillette, Mach3, Duracell, OralB, Braun та інші. Крім того, в Україні через дистриб’юторів Procter & Gamble продається така продукція, як чіпси Pringles, професійні стоматологічні засоби серії Blend-a-Med, косметика Max Factor, парфумерія Hugo Boss та інші відомі марки.

  Сайт компанії