(044) 391-11-40

Бюджетний напрямок


Компанія «Медфарком-Центр» співпрацює з державними та приватними медичними установами у сфері поставок медикаментів, лікарських засобів, предметів медичного призначення.

 • Partner

  Ново Нордиск

  Світовий лідер в області лікування цукрового діабету. Компанія володіє найбільш повним портфелем препаратів для лікування цього захворювання, включаючи сучасні системи введення інсуліну, забезпечує продукцією пацієнтів у 179-ти країнах світу. В цілому діяльність Ново Нордіск характеризується соціальною активністю, прагненням зробити свій внесок у зміцнення здоров’я нації, участю у державних програмах охорони здоров’я, а також інформаційно-просвітницькою роботою серед населення в області боротьби з цукровим діабетом.

  Сайт компанії
 • Partner

  Санофи-авентис

  Корпорація була створена в грудні 2004 року шляхом злиття двох груп компаній: Санофі-Авентіс і Сінтелабо. Об’єднання фактично відбулося в результаті покупки компанією Санофі-Сінтелабо СА (Франція) контрольного пакета акцій Головної компанії Групи Авентіс. На сьогоднішній день Санофі-авентіс – одна із провідних фармацевтичних корпорацій світу. Вона представлена більш ніж у 100 країнах і налічує майже 100 000 співробітників, володіє одним з кращих портфелів субстанцій у всій фармацевтичної промисловості.

  Сайт компанії
 • Partner

  Фармак

  Провідна фармацевтична компанія, яка успішно і динамічно розвивається з моменту створення у 1925 році, впевнено займає провідне місце у фармацевтичній галузі України та добре відома за її межами. Компанія спрямовує свої зусилля на досягнення високих стандартів ефективності та якості продуктів.

  Сайт компанії
 • Partner

  LifeScan

  Вже більше двох десятиліть компанія LifeScan робить істотний внесок у поліпшення якості життя людей, що страждають на цукровий діабет. Впровадження технології OneTouch ® сприяло початку нової ери в самоконтролі рівня глюкози у крові.

  Сайт компанії
 • Partner

  Лилли

  Провідна інноваційна фармацевтична корпорація. Інноваційні препарати компанії Lilly традиційно стають одними з кращих у своєму класі і допомагають людям вести здорове, довге і активне життя. Компанія має багаторічний досвід упровадження інноваційних рішень, спрямованих на ефективне лікування цілого ряду захворювань, перш за все в галузі онкології, ендокринології, інфекційних захворювань, психіатрії, неврології, кардіології та урології

  Сайт компанії
 • Partner

  Abbott

  Abbott – міжнародна компанія, діяльність якої спрямована на поліпшення життя людей за рахунок розробки продукції та технологій у сфері охорони здоров’я. Широкий спектр передових рішень в області діагностики, медичних пристроїв, дитячого та лікувального харчування, а також визнаних на ринку лікарських препаратів дозволяє Abbott служити людям більш ніж у 150 країнах. У Abbott працюють близько 70 000 чоловік по всьому світу.

  Сайт компанії